volkswagen golf 4 konsum karburanti in uae

GOLF 4 NAFTE - TREGU I MAKINAVE - Njoftime Falas

Golf 4 nafte dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni vw golf 4 nafte ne shitje golf 4 me nafte ne shitje golf 4 nafte makina golf 4 me nafte ne shitje ne shqiperi makina ne shitje golf 4 viti 2000 nafte okazion kerkoj golf 4 atomatike nafte shitet

2011'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

2021/5/17· I/e përdorur E zezë 2011'' Volkswagen Golf - Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

VW Golf 7—1.6 Diesel TDI ( I-e kuqe ) BLUEEMOTION ,4 X 4,Viti Prodhimit 03.12.2014 me 176.000 km , I Sapo ardhur nga Zvicra , I sapo targuar disqe alumini + gomat e reja michelin , 4x4 ,tregues parakalim ,start&stop,pasqyrat me yllje,me vetparking pilot

2014'' Volkswagen Golf for sale. Tirane, Albania

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE, ME KONSUM FARE TE ULET KARBURANTI. KILOMETRAT ORIGJINALE 175 mije km (ME FATURA SHERBIMESH TE GJITHA). SHITET PER TE MARRE NJE MAKINE ME TE RE.

2014'' Volkswagen Golf for sale. Tirane, Albania

Used 2014'' Volkswagen Golf Diesel Automatic 170000 km. SHITET VOLKSWAGEN GOLF 7. VITI 2014. MOTORR 1.6 NAFTE TDI. NGJYRE SHAMPANJE. XHAMA TE ZINJ ORIJINALE. DISQE ALUMINI MODEL “NEW” ME 4 GOMA TE REJA 100%..TAPICERI

Shitet golf 5 2007 1.6 b/ ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

2021/3/8· VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2007 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 250 000 - 299 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet golf 5 viti 2007 1.6 benzin- gaz motorr i thjeshte imjanti stage.( konsum minimal 4-5 mij lek gaz per 100 km

4 silicon wafers

Lot of 4 - Premium 8 Silicon Wafers for Sale - PlusModels Home About PlusModelsLot of 4 - Premium 8 Silicon Wafers For SaleThis item has been shown 0 times.Lot of 4 - Prem laser_ablation_of_silicon_wafer_4_3 comsol Figure 5. Cross-hatched patterns

2011'' Fiat Grande Punto për shitje. Tiranë, Shqipëri

I/e përdorur E bardhë 2011'' Fiat Grande Punto - SHITET FIAT GRANDE PUNTO,VITI I PRODHIMIT 2011,KAIO MANUALE,MOTORR 1.3 NAFTE “MULTIJET” ME KONSUM MINIMAL KARBURANTI. NGJYRE E BARDHE ‘KRISTALINE’ E PASTER DHE PA GERVISHTJE,ME 4 DYER,XHAMA TE ZINJ, PASQYRA & XHAMA ELEKTRIKE.

Shitja e Volkswagen në Shqipëri - faqja 3 - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2009, E bardhë, 1.4L, 162000km GOLF 6; Forca mottorrike 1.4; Lloji i kajos Manuale; Karburanti benzin; Viti i prodhimit 11/2009; Pershkrim; Shitet Golf 6 viti 2009 me dogane te pagua; Motorr 1.4 benzin i thjesh. mund Elbasan

VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 T në Tiranë | VW Volkswagen …

VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2006 Karburanti Dizel / Naftë Kilometrazha 180 000 - 189 999 VW Volkswagen Përshkrimi 🇩🇪 VOLKSWAGEN GOLF 5 GOAL 1.9 TDI INDIVIDUAL-EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO-VITI 12/2006 -Seria HIGHLINE

Volkswagen, Golf, Viti 2006, Nafte | AutoBox.al

2019/2/4· Volkswagen, Golf, Viti 2006, Automatik, Nafte, , 1986 cc, 189.000 km, Pasqyra elektrike, Sedilje me ngrohje, ABS, ESP, EBD, Frena Dore Elektrike, A/C: Standart, A/C

VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit | Tiranë

Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2021 -VITI I PRODHIMIT 2000 -296000 KM - Impiant Gazi i montuar ne gjermani BRC -Euro 4 -Baxha xhami - Kaio MANUALE 5 MARSHE, - Ngjyrë gri metalizato, -Klima -RADIO - 4 xhama

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ në Tiranë | VW Volkswagen …

Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte, kamio manuale me 5+1 marsha , ngjyre

Saranda AUTO Market - Posts | Facebook

🇩🇪 SOLD OUT VOLKSWAGEN Golf mk 5 2.0 TDI. Year 12/2007., 12/2007. Fuel: Oil. DSG Automatic Caio + steering marshal. 189.000 kilometers with service book. Clothing salon, heating seats, digital climate two areas, steering wheel command, automatic pilots

Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes …

Volkswagen Golf Cilindrata: 1.9 Karburanti: Naftë Kaio: Manuale Viti: 2002 Çmimi: 2.500 Euro Qyteti: Durrës 17 foto Ford Fiesta Cilindrata: 1400 Karburanti: Benzinë / Gaz Kaio: Manuale Viti: 2011 Çmimi: 4.300 Euro Qyteti: Tiranë 22 foto Ford Fiesta : 1400

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ në Tiranë | VW Volkswagen …

Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte, kamio manuale me 5+1 marsha , ngjyre

2011'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

2021/5/17· I/e përdorur E zezë 2011'' Volkswagen Golf - Vw Golf 6 , motorr 1.6 Benzin+Gaz, motorr 1.6 i thjesht 100% Gaz, super impiant cilsor direkte nga fabrika, super punim,viti dhjetor 2010, dal n qarkullim 2011, ka nje konsum Te pa perfillshem ekonomie, Teper e shpejte

VOLSWAGEN GOLF 4 - TREGU I MAKINAVE

-volswagen golf 4 Volswagen golf 4 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni volswagen golf 4.

Shitet golf 5 2007 1.6 b/ ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura | …

2021/3/8· VW Volkswagen Modeli Golf Viti i prodhimit 2007 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 250 000 - 299 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet golf 5 viti 2007 1.6 benzin- gaz motorr i thjeshte imjanti stage.( konsum minimal 4-5 mij lek gaz per 100 km

Shitet Golf 4 1.4 Benzin+ Ga në Tiranë | VW Volkswagen Vetura …

Golf Viti i prodhimit 2000 Karburanti Benzinë + Gaz Kilometrazha 200 000 - 249 999 VW Volkswagen Përshkrimi Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2019-VITI I PRODHIMIT 2000 -215000 KM - Impiant Gazi i montuar ne-Euro 4

Shitja e Vetura në Vlorë - onlyauto.al

Volkswagen Golf viti 2001, Gri, 250000km Shitet golf 4 viti prodhimit 2001 me 3 t kuqe 150 kuaj fuqi motorr comorei me baxha, drita kseno me lup, sedilje me ngrohje, navigator, sedile lkur, pasqyra inoksi vaj filtra t ndrruar rrip faz.

2014'' Volkswagen Golf për shitje. Tiranë, Shqipëri

MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE, ME KONSUM FARE TE ULET KARBURANTI. KILOMETRAT ORIGJINALE 175 mije km (ME FATURA SHERBIMESH TE GJITHA). SHITET PER TE MARRE NJE MAKINE ME TE RE.

Automobile.al

VW Tiguan Trend&Fun Blue Motion Technology, 2015 70’000 Km, model i 2015, perdorur per here te pare ne 2015 2000 cm3, 140CV/103KW 4, Diesel, manuale, 2 motion Konsum karburanti: 5,3l/100km Sherbimet e fundit te kryere ne nje agjenci VW: 18.12.2020

GOLF 4

golf 4 FILTER Online 80 lexues | 9 njoftime ne pritje Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete

Vetura ne shitje Tiranë : Mercedes | 320 | S class | Çmimi: 15500| …

Marka \\ud83d\\udc49Mercedes benz
Forca motorrike\\ud83d\\udc49320 cdi 
Lloji i kajos\\ud83d\\udc49automatik

VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit | Tiranë

Shitet VW Golf 4 1.4 benzin + gas -Taksa + Siguracion deri ne Dhjetor 2021 -VITI I PRODHIMIT 2000 -296000 KM - Impiant Gazi i montuar ne gjermani BRC -Euro 4 -Baxha xhami - Kaio MANUALE 5 MARSHE, - Ngjyrë gri metalizato, -Klima -RADIO - 4 xhama

PJES PER GOLF 4 - TREGU I MAKINAVE

2021/6/11· Pjes per golf 4 dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni pjese per golf 4